רישיון טרקטור לתאילנדים

רישיון טרקטור לתאילנדים

 

רישיון טרקטור לתאילנדים במכללת טוב –  אנו במכללת טוב עושים בשבילך הכל מהרישום ועד הוצאת רישיון הטרקטור.

אנו במכללת 'טוב' נמנע ממך להפסיד ימי עבודה שלך ושל עובדיך התאילנדים בכך שנעשה עבורך המעסיק הכל, והלימודים העיוניים והמעשיים יתקיימו בזמנים הנוחים ביותר בשבילך.

 

אז מה אנו עושים בשבילך המעסיק ?

1 מסירת הדרכונים למשרד הרישוי לצורך הוצאת תעודת זהות זמנית אשר תאפשר לנו להוציא טופס ירוק רש"ל 18 לדרגה 1 (טרקטור). 

2.  הסעת העובדים התאילנדים הזרים לתחנת הצילום לצורך הנפקת הטופס הירוק רש"ל 18 

3. ביצוע בדיקות עיניים אצל האופטומטריסט 

4. ביצוע בדיקות רפואיות אצל רופא.

5.הסעה וליווי התאילנדים למבחני התאוריה בחולון.

מהו התהליך לקבלת רישיון טרקטור לעובדים הזרים ?

ראשית אנו אוספים מכם המעסיקים את הדרכונים ואשרות השהייה (ויזה) של התאילנדים , לאחר מכן אנו מעבירים את הדרכונים למשרד הרישוי על מנת שינפיקו תעודות זהות זמניות לעובדים על מנת שנוכל להנפיק עבורם את הטופס הירוק לרישיון טרקטור, טופס זה נקרא רש"ל 18. בשלב הבא כאשר הנפיקו לנו את התעודות הזהות הזמניות אנו מלווים ומסיעים את התאילנדים לתחנת הצילום הקרובה למכללה שלנו לצורך הנפקת הטפסים הירוקים רש"ל 18 (טופס בקשה להוצאת רישיון טרקטור). בתחנת הצילום יבצעו לכל עובד צילום ובמקביל יוציאו את הטופס הירוק. לאחר הוצאת הטפסים תחנת הצילום תבצע להם במקום בדיקת עיניים כאשר בסיומם יחתום האופטומטריסט על כל טופס. בשלב השלישי לרוב עוד באותו היום אנו מזמינים רופא משפחה שיבצע את הבדיקות לתאילנדים ויחתום בגב הטופס  הירוק על כשירותם הרפואית.

במקביל לכל התהליך הזה אנו אנו מבצעים מספר מפגשים עיוניים בשפה התאילנדית בכיתות הלימוד שלנו בשעות אחה"צ (לא בזמן שעות העבודה של המעסיק). לאחר שהתאילנדים מוכנים וביצענו להם מספר מבחני תרגול, אנו מסיעים ומלווים אותם למבחני התאוריה. לאחר שהתאילנדים עברו את מבחן התאוריה אנו מתחילים את השלב המעשי שלב התרגול והלימוד על הטרקטור והעגלה. 

הלימוד המעשי מתבצע במגרש הטרקטור שלנו המאושר ע"י משרד הרישוי , מספר המפגשים משתנה בהתאם לכל קורס. במגרש יתרגלו התאילנדים על טרקטור חקלאי ג'ון דיר,טרקטור הרתום לעגלה. לאחר שיבצעו את התרגילים שהמדריך ילמד אותם , נזמין עבורם טסט לצורך בחינתם לקבלת רישיון טרקטור.

עם מעבר בהצלחה של המבחן , נגיש את המסמכים למשרד הרישוי ותוך שבוע ימים נקבל את הרישיונות נהיגה , ואנו נשלח לכם בדואר ישירות לביתכם.

כמו כן מדי שנה אנו כשירות ייחודי מבצעים עבורכם מול משרד הרישוי חידוש תוקף רישיון הנהיגה לעובדים התאילנדים במחיר סמלי 

לפרטים והרשמה לקורס הקרוב התקשר 09-7406620 או שלח הודעה לתיבת הצור קשר

לקורסים נוספים

רישיון למלגזהרישיון לשופלרישיון טרקטור לישראליםרישיון טרקטורון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *