רישיון
טרקטור
וטרקטורון

רישיון נהיגה על טרקטור

קורס רישיון לטרקטור הנו קורס המיועד לנהגים המעוניינים לנהוג על כלי טרקטור חקלאי,טרקטורון וטרקטור משא כגון rzr (רזר),תומקאר (Tomcar)  וכדו’….

מהם התנאים הנדרשים להתחלת קורס רישיון טרקטור ?

לאחר הנפקת הטופס הירוק וביצוע הבדיקות ניתן להתחיל את הקורס לרישיון טרקטור.

 כיצד הקורס טרקטור מתבצע ?

קורס הטרקטור מתבצע בשני שלבים, שלב ראשון הנו שלב הלימוד העיוני המתבצע בכיתת תיאוריה, והשלב השני הנו לימוד ותרגול מעשי על טרקטור וטרקטורון.

הלימוד העיוני הנדרש לצורך הוצאת רישיון לטרקטור: 

הלימוד העיוני מתבצע במשך שבוע ימים,בכיתת תיאוריה בליווי מורה לנהיגה לטרקטור, מוסמך ע”י משרד הרישוי ללימוד נהיגה על טרקטור. הכיתות מאובזרות בטכנולוגיה החדישה ביותר מה שמאפשר לנו להעביר את הלימוד העיוני בצורה החווייתית ביותר והפשוטה ביותר,סביבת הלימודים נעימה ומתבצעת בכיתות קטנות תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. בקורס לומדים מספר נושאים עיקריים :

בסיום המפגשים העיוניים ,התלמיד מקבל מאיתנו תעודת גמר סיום חלק עיוני בקורס הטרקטור. עם תעודה זו רשאי התלמיד לגשת למבחן התאוריה, את מבחן התאוריה ניתן לבצע במרכזים לתיאוריה הפזורים ברחבי הארץ לרשימת מרכזי התאוריה הכנס לכאן.
לאחר מעבר בהצלחה של מבחן התאוריה ניתן לגשת לחלק הלימוד המעשי על טרקטור וטרקטורון.
 
לימוד החלק המעשי לרישיון טרקטור:
 
לאחר מעבר בהצלחה של מבחן התאוריה המכללה תזמן אותך לשלב הלימוד המעשי,הלימוד המעשי מתבצע אצלנו במגרש הטרקטור המורשה ע”י משרד הרישוי, ללימוד נהיגה על טרקטור וטרקטורון. במגרש תתרגל נהיגה על טרקטור חקלאי בשילוב עגלה הקשורה לטרקטור מאחורה, בנוסף תתרגל נהיגה על טרקטורון בתוך מסלול שיתרגל אותך בצורה הטובה ביותר ביציבות על כלי הטרקטורון. אנו במכללת טוב שמים דגש רב על הלימוד המעשי ,כך שתצאו לכביש נהגים מקצועיים בטיחותיים ואחראים.
לאחר מספר מפגשים בהם תתרגלו , אנו נזמן למגרש הטרקטור שלנו בוחן של משרד הרישוי שיבצע את המבחן המעשי – מה שנקרא טסט. במידה ועברת את המבחן תקבל את רישיונך תוך שבוע ממשרד הרישוי.  במידה ולא עברת ?, תהיה  לך הזדמנות לבצע את המבחן בשנית ללא צורך בלימודים מחדש.  (אל דאגה אחוז העוברים בטסט ראשון לרישיון טרקטור גבוה מאוד קרוב ל97%).
 
לפרטים והרשמה לקורס טרקטור הקרוב התקשר 09-7406620 או שלח הודעה בתיבת צור קשר
 
איזה כלים נכללים תחת רישיון טרקטור ?

רישיון למיול

ררישיון לריינג'ר

רישיון לרזר

רישיון לתומקאר

רישיון לטרקטורון

טרקטור חקלאי

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ללימוד נהיגה על טרקטור

רישיון נהיגה על טרקטורון

על מנת להוציא רישיון לטרקטורון יש לעבור קורס רישיון טרקטור רישיון הטרקטור כולל בתוכו את דרגת רישיון הטרקטורון. 

דברים שחשוב לדעת על הטרקטורון לפני שמוציאים רישיון לטרקטורון. 

רוצה לשמע עוד פרטים על הקורס הקרוב?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

רישיון נהיגה על טרקטור לתאילנדים

רישיון טרקטור לתאילנדים במכללת טוב –  אנו במכללת טוב עושים בשבילך הכל מהרישום ועד הוצאת רישיון הטרקטור.

אנו במכללת ‘טוב’ נמנע ממך להפסיד ימי עבודה שלך ושל עובדיך התאילנדים בכך שנעשה עבורך המעסיק הכל, והלימודים העיוניים והמעשיים יתקיימו בזמנים הנוחים ביותר בשבילך.

אז מה אנו עושים בשבילך המעסיק ?

מהו התהליך לקבלת רישיון טרקטור לעובדים הזרים ?

ראשית אנו אוספים מכם המעסיקים את הדרכונים ואשרות השהייה (ויזה) של התאילנדים , לאחר מכן אנו מעבירים את הדרכונים למשרד הרישוי על מנת שינפיקו תעודות זהות זמניות לעובדים על מנת שנוכל להנפיק עבורם את הטופס הירוק לרישיון טרקטור, טופס זה נקרא רש”ל 18. בשלב הבא כאשר הנפיקו לנו את התעודות הזהות הזמניות אנו מלווים ומסיעים את התאילנדים לתחנת הצילום הקרובה למכללה שלנו לצורך הנפקת הטפסים הירוקים רש”ל 18 (טופס בקשה להוצאת רישיון טרקטור). בתחנת הצילום יבצעו לכל עובד צילום ובמקביל יוציאו את הטופס הירוק. לאחר הוצאת הטפסים תחנת הצילום תבצע להם במקום בדיקת עיניים כאשר בסיומם יחתום האופטומטריסט על כל טופס. בשלב השלישי לרוב עוד באותו היום אנו מזמינים רופא משפחה שיבצע את הבדיקות לתאילנדים ויחתום בגב הטופס  הירוק על כשירותם הרפואית.

במקביל לכל התהליך הזה אנו אנו מבצעים מספר מפגשים עיוניים בשפה התאילנדית בכיתות הלימוד שלנו בשעות אחה”צ (לא בזמן שעות העבודה של המעסיק). לאחר שהתאילנדים מוכנים וביצענו להם מספר מבחני תרגול, אנו מסיעים ומלווים אותם למבחני התאוריה. לאחר שהתאילנדים עברו את מבחן התאוריה אנו מתחילים את השלב המעשי שלב התרגול והלימוד על הטרקטור והעגלה. 

הלימוד המעשי מתבצע במגרש הטרקטור שלנו המאושר ע”י משרד הרישוי , מספר המפגשים משתנה בהתאם לכל קורס. במגרש יתרגלו התאילנדים על טרקטור חקלאי ג’ון דיר,טרקטור הרתום לעגלה. לאחר שיבצעו את התרגילים שהמדריך ילמד אותם , נזמין עבורם טסט לצורך בחינתם לקבלת רישיון טרקטור.

עם מעבר בהצלחה של המבחן , נגיש את המסמכים למשרד הרישוי ותוך שבוע ימים נקבל את הרישיונות נהיגה , ואנו נשלח לכם בדואר ישירות לביתכם.

כמו כן מדי שנה אנו כשירות ייחודי מבצעים עבורכם מול משרד הרישוי חידוש תוקף רישיון הנהיגה לעובדים התאילנדים במחיר סמלי 

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית חייגו

Call Now Button דילוג לתוכן