רישיון לטרקטור

 

רישיון לטרקטור וטרקטורון

קורס רישיון לטרקטור הנו קורס המיועד לנהגים המעוניינים לנהוג על כלי טרקטור חקלאי,טרקטורון וטרקטור משא כגון rzr (רזר),תומקאר (Tomcar)  וכדו'….

מהם התנאים הנדרשים להתחלת קורס רישיון טרקטור ?

1. גיל 15.5 ומעלה

2. הנפקת טופס ירוק לדרגה 1 טרקטור , את הטופס ניתן להנפיק בתחנת הצילום הקרובה לביתך לרשימת התחנות הכנס לכאן

3. ביצוע בדיקות עיניים אצל אופטומטריסט ורופא משפחה , על הרופא ועל האופטומטריסט למלא בגב את הטופס את השאלון הרפואי ולחתום עליו.

לאחר הנפקת הטופס הירוק וביצוע הבדיקות ניתן להתחיל את הקורס לרישיון טרקטור.

 

 כיצד הקורס טרקטור מתבצע ?

קורס הטרקטור מתבצע בשני שלבים, שלב ראשון הנו שלב הלימוד העיוני המתבצע בכיתת תיאוריה, והשלב השני הנו לימוד ותרגול מעשי על טרקטור וטרקטורון.

הלימוד העיוני הנדרש לצורך הוצאת רישיון לטרקטור: 

הלימוד העיוני מתבצע במשך שבוע ימים,בכיתת תיאוריה בליווי מורה לנהיגה לטרקטור, מוסמך ע"י משרד הרישוי ללימוד נהיגה על טרקטור. הכיתות מאובזרות בטכנולוגיה החדישה ביותר מה שמאפשר לנו להעביר את הלימוד העיוני בצורה החווייתית ביותר והפשוטה ביותר,סביבת הלימודים נעימה ומתבצעת בכיתות קטנות תוך מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. בקורס לומדים מספר נושאים עיקריים :

בסיום המפגשים העיוניים ,התלמיד מקבל מאיתנו תעודת גמר סיום חלק עיוני בקורס הטרקטור. עם תעודה זו רשאי התלמיד לגשת למבחן התאוריה, את מבחן התאוריה ניתן לבצע במרכזים לתיאוריה הפזורים ברחבי הארץ לרשימת מרכזי התאוריה הכנס לכאן.
לאחר מעבר בהצלחה של מבחן התאוריה ניתן לגשת לחלק הלימוד המעשי על טרקטור וטרקטורון.
לימוד החלק המעשי לרישיון טרקטור:
לאחר מעבר בהצלחה של מבחן התאוריה המכללה תזמן אותך לשלב הלימוד המעשי,הלימוד המעשי מתבצע אצלנו במגרש הטרקטור המורשה ע"י משרד הרישוי, ללימוד נהיגה על טרקטור וטרקטורון. במגרש תתרגל נהיגה על טרקטור חקלאי בשילוב עגלה הקשורה לטרקטור מאחורה, בנוסף תתרגל נהיגה על טרקטורון בתוך מסלול שיתרגל אותך בצורה הטובה ביותר ביציבות על כלי הטרקטורון. אנו במכללת טוב שמים דגש רב על הלימוד המעשי ,כך שתצאו לכביש נהגים מקצועיים בטיחותיים ואחראים.
לאחר מספר מפגשים בהם תתרגלו , אנו נזמן למגרש הטרקטור שלנו בוחן של משרד הרישוי שיבצע את המבחן המעשי – מה שנקרא טסט. במידה ועברת את המבחן תקבל את רישיונך תוך שבוע ממשרד הרישוי.  במידה ולא עברת ?, תהיה  לך הזדמנות לבצע את המבחן בשנית ללא צורך בלימודים מחדש.  (אל דאגה אחוז העוברים בטסט ראשון לרישיון טרקטור גבוה מאוד קרוב ל97%).
לפרטים והרשמה לקורס טרקטור הקרוב התקשר 09-7406620 או שלח הודעה בתיבת צור קשר
איזה כלים נכללים תחת רישיון טרקטור ?
טרקטור חקלאי – לעבודות בשדה.

רישיון לטרקטור
טרקטור חקלאי

 

 

רשיון לטרקטורון
רישיון לטרקטורון

 רישיון טרקטור משא הכולל את כל הכלים הללו:

רשיון לתומקאר
רישיון לתומקאר
רישיון לrzr
רישיון לרזר
רישיון לריינג'ר
רישיון לריינג'ר

רישיון למיול
רישיון למיול

 ישנם עוד מספר כלים פחות נפוצים אך אלו הכלים העיקריים.

לקורסים נוספים 

קורס מכונה ניידת ציוד מכני הנדסיקורס טרקטורוןקורס מלגזהקורס טרקטור לתאילנדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *